پیام مدیرعامل

بسی مایه خرسندی است که به مدد فناوری نوین امروزی، امکان ارتباط پویا و تاثیرگذار با شما مخاطبین محترم در فضای مجازی فراهم گردیده است.

خانواده بزرگ شرکت گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو از بدو تاسیس تاکنون، با اتکا به یاری خداوند سبحان و به لطف اعتماد و همدلی سهامداران گرامی، به واسطه تمرکز فعالیت در صنعت واسطه گری های مالی و قطعه سازی نقش بسزایی در تولید خودرو و همچنین ارائه خدمات بعدی داشته و همواره در پی‌ آن است که با تداوم روند رو به رشد خود، همواره در جایگاه مناسبی در بین 100 شرکت برتر کشور عزیزمان ایران به عنوان شاخص موفقیت قرار گیرد.

در حال حاضر تلاش تمام کارکنان مجرب و کارآزموده شرکت بر این اخلاق حرفه ای همانند یک قانون پایه استوار می باشد که امکان انجام کلیه برنامه های جاری، تعهدات و قراردادهای موجود در زمان تعیین شده و در چارچوب بودجه اختصاص یافته، فراهم آید.

امید آنکه اطلاعات گزینش شده موجود در این سایت، که به طور شایسته ای نیز ذخیره شده اند؛ برای شتاب در یاری رساندن به نیازهای طیف گسترده ای از مخاطبین گرامی در فرآیند تصمیم گیری به منظور تخصیص اثربخش منابع محدود در بازارهای سرمایه و سایر تصمیم های مشابه سودمند واقع گردد. چرا که اعتقاد بر این است که هر گاه اطلاعات ارائه شده معطوف به تامین نیازهای اطلاعاتی سرمایه گذاران باشد اکثر نیازهای سایر استفاده کنندگان را نیز در حد توان برآورده می کند.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com