اخبار

طراحی رویکردهای تحول گرایانه در ایکیدو

شرکت گسترش سرمایه‌گذاری ایران خودرو با رویکرد ارتقاء کمی و کیفی شرکتهای زیر مجموعه گروه به استقبال سال 1401 می‌رود.

غلامرضا خلیل‌ارجمندی، مدیرعامل هلدینگ سرمایه‌گذاری ایران خودرو گفت: بازنگری در رویه‌های جاری و عملیاتی، پرهیز از دخالت در امور شرکتها و بسنده کردن به وظایف نظارتی، تعیین معیارهای سنجش موفقیت به صورت علمی، توسعه مطالعات راهبردی، تکمیل زنجیره ارزش و ایجاد جذابیت‌های تازه برای ترغیب علاقمندان به سرمایه گذاری‌های تازه، از محورهای کاری تحول گرایانه در دوره جدید است.

وی افزود: در آغاز کار با هدف درک واقعی از توانمندی‌ها و تنگناهای شرکتهای تابعه و وابسته، بازدید از زیرمجموعه‌ها آغاز شده و این روند برای بدست آوردن تصویری شفاف ادامه خواهد داشت.

مدیرعامل ایکیدو درادامه گفت: در 2 هفته گذشته، از شرکتهای مهرکام پارس، شرکت ریخته‌گری چدن و شرکت ریخته‌گری آلومینیوم بازدید شده و در تعاملی دو سویه، دیدگاه‌های تازه و نظرات زیرمجموعه‌ها به بحث و نظر گذاشته شده است. در این خصوص لازم به ذکر است که در تمام بازدیدها بر این نکات تاکید شد که مدیریت مجموعه ایکیدو، قائل به اصول حاکمیت شرکتی، توسعه ظرفیتها به منظور افزایش سهم بازار و افزایش تولید با حفظ اصل مهم رعایت استانداردها و کیفیت است و در این زمینه از هرنوع همکاری دریغ نخواهد ورزید.

غلامرضا خلیل‌ارجمندی با اشاره به تلاشهای صورت گرفته در همه بخشها، ازمدیران شرکتهای تحت پوشش خواست با رعایت قانونمداری، توجه به منابع انسانی، برنامه محوری و افزایش بهره‌وری را با هدف رضایت مشتریان و سهامداران و سربلندی روز افزون ایران خودرو دنبال نمایند.

 

بازدید از شرکت مهرکام پارس
بازدید از شرکت آلومینیوم
بازدید از شرکت آلومینیوم
بازدید از شرکت ریخته گری چدن