شرکت

حمایت گستر ایران خودرو

سهامی خاص

نوع فعالیت: اقتصادی – لیزینگ

شرکت در یک نگاه: شرکت لیزینگ خودروکارکرج در تاریخ ۱۳۸۸/۱۰/۱۶ به صورت شرکت سهامی خاص تأسیس شد. با توجه به مصوبه مجمع مورخ ۱۳۸۵/۰۴/۱۰ با تغییر مکان، به تهران منتقل و تحت شماره ۲۸۵۶۵۶ در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده و از تاریخ ۱۳۸۶/۰۲/۱۵ با تغییر نام شرکت از لیزینگ خودروکار کرج به لیزینگ، حمایت گستر ایران خودرو مشغول به فعالیت گردید. با توجه به مصوبه مجمع فوق العاده مورخه ۱۳۸۹/۰۲/۲۰ نام شرکت به حمایت گستر ایران خودرو تغییر یافت.

خدمات:

  1. انجام کلیه معاملات بازرگانی و تجاری اعم از صادرات و واردات، اخذ نمایندگی و اخذ هرگونه وام و اعتبار از منابع داخلی و خارجی.
  2. تامین و ارائه انواع خدمات فنی و صنعتی از جمله طراحی و راه‌اندازی سیستم‌های جامع مکانیزه اعتبارسنجی و اعتباربخشی، پیگیری وصول مطالبات معوق اشخاص حقیقی و حقوقی، مشاوره و مدیریت بازرگانی تجاری، تحلیل وضعیت مالی و عملکرد شرکتها و تهیه گزارشات توجیه فنی و اقتصادی جهت اخذ اعتبارات مالی یا ارزی از موسسات مالی و اعتباری.
  3. شرکت در مزایده‌ها، مناقصه‌ها و حراجی‌ها در داخل و خارج از کشور در هر زمینه‌ای.
  4. ارائه خدمات مشاوره‌ای و مشارکت در طرحهای سرمایه‌گذاری تولیدی و غیرتولیدی و خرید کارخانجات و سهام شرکتها و بطورکلی هرگونه فعالیت و عملیاتی که به صورت مستقیم و غیرمستقیم در انجام مقاصد شرکت ضروری و مفید باشد.

آخرین وضعیت سهامداری: ۴۰% سهام شرکت متعلق به شرکت گسترش سرمایه‌گذاری ایران خودرو می‌باشد.

اعضای هیئت مدیره

مسعود شاه محمدی

مدیرعامل و عضو هیات مدیره

موظف

نماینده توسعه فروش خودروکار

محسن جعفری یگانه

عضو هیات مدیره

موظف

نماینده گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو

فرشید هاشم سمیعی

رئیس هیات مدیره

غیرموظف

نماینده لیزینگ خودرو غدیر

اطلاعات تماس

آدرس دفتر مرکزی: تهران، بلوار مرزداران، خیابان ایثار، کوچه مالک، پلاک ۵۹

تلفن دفتر مرکزی: 44258560-9-021

نمابر دفتر مرکزی: 44272619-021

وب سایت: www.hgostar.ir

پست الکترونیکی: info@hgostar.ir