اخبار

رکورد تولید محورسازان ایران خودرو شکست

رکورد -تولید-محورسازان

شركت محورسازان ایران خودرو در روز ۲۰ بهمن‌ماه با تولید یك میلیون و 400 هزار قطعه محصولات مونتاژ، از ركورد تولید مونتاژ تاریخ فعالیت خود عبور كرد.

حمیدرضا باریک بین با اعلام این خبر گفت: شرکت صنعتی محورسازان ایرانخودرو به عنوان یکی از برندهای معتبر تولیدکننده محورهای خودرو، براساس راهبردهای كلان گروه صنعتی ایران خودرو مبنی بر توسعه بهره وری منابع و امکانات و با تلاش جهادی و همدلی تمامی کارکنان این شرکت، در سال جاری توانست برای اولین بار در تاریخ محورساران رکورد جدیدی را ثبت كند.

وی افزود: این شرکت در ادامه روند افزایش تولید، در دهه مبارک فجر سال جاری موفق به ثبت رکورد تولید یك میلیون و 400 هزار عدد محصول شد که بر این اساس رکورد تولید مونتاژ تاریخ محورسازان شکسته شد. باریک بین تاکید کرد: اصلاح و بهبود فرآیندهای درون سازمانی و حمایت مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو، مدیران عامل شرکت گسترش سرمایه گذاری ایران‌خودرو و ساپکو را از جمله مهم ترین عوامل تاثیرگذار در ثبت این رکورد عنوان کرد و گفت: حذف موانع تولید، بازنگری و بهبود در نحوه PM دستگاه‌ها و تجهیزات از دیگر عوامل کسب این موفقیت است.

مدیرعامل شرکت صنعتی محورسازان ایران‌خودرو ابراز امیدواری کرد، با انجام پروژه‌ها و برنامه های استراتژیک تعریف شده به زودی شاهد افزایش تیراژ تولید و توسعه سبد محصولات جدید در راستای تحقق برنامه های کلان توسعه محصول گروه خودروسازی ایران‌خودرو باشیم.