افتتاح خط واگنر در شرکت صنایع ریخته‌گری ایران خودرو

افتتاح خط واگنر در شرکت صنایع ریخته‌گری ایران خودرو در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال

به منظور افتتاح خط واگنر در شرکت صنایع ریخته‌گری ایران خودرو، در تاریخ 9 مرداد 1396، اعضاء هیات مدیره شرکت گسترش سرمایه‌گذاری ایران خودرو،(جناب آقای دکتر شیخی، جناب آقای دکتر باقری و جناب آقای مهندس جلالی مدیرعامل شرکت) به اتفاق تعدادی از مدیران در محل شرکت صنایع ریخته‌گری ایران خودرو در شهرستان تاکستان حضور یافته و طی مراسمی ضمن افتتاح خط فوق، از دیگر خطوط تولیدی نیز بازدید بعمل آورده که در این خصوص توضیحات لازم از روند ساخت و استقرار خط واگنر از سوی مدیرعامل، اعضاء هیات مدیره و مدیران مجری داده شد.

لازم به توضیح است که با افتتاح این خط، روند تولید قطعات ریخته‌گری در ابعاد بزرگتر و صادراتی در شرکت شتاب گرفته و زمینه سودآوری بیشتر نیز  مهیا می‌گردد.

پس از اتمام بازدید طی جلسه‌ای که به جهت جمع‌بندی در محل سالن کنفرانس شرکت با حضور جمعی از مدیران و دست‌اندرکاران افتتاح خط واگنر برگزار گردید، مدیرعامل شرکت ضمن تشریح اقدامات انجام شده در راستای ارتقاء بهره‌وری، درخصوص برنامه‌های آتی آن شرکت توضیحاتی را ارائه نموده و گزارش مختصری از پروژه‌های اجرا شده طی یکسال گذشته را به استحضار حاضرین رساندند.

در ادامه آقای مهندس جلالی بر ضرورت توجه به مقوله صادرات در این شرکت تاکید نمود و مقرر شد زمینه بازاریابی و صادرات محصولات تولیدی از سوی شرکت ایران خودرو پیگیری گردد.

درخاتمه هیات بازدیدکننده از فعالیت مدیرعامل این شرکت جناب آقای مهندس ولی‌نژاد، هیات مدیره محترمشان و دیگر مدیران و کارشناسان و کارگران تقدیر و تشکل بعمل آوردند.

این بازدید مورد استقبال و رضایت مدیران و کارگران زحمتکش این شرکت قرار گرفت.

 

روابط عمومی و امور بین الملل ایکیدو

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com