انتصاب مدیرعامل جدید شرکت لیزینگ خودروکار

آقای سیدمهدی جلالی، مدیر عامل شرکت گسترش سرمایه‌گذاری ایران خودرو، طی حکم شماره 79/ص/94 مورخ 1394/05/01 آقای امیرهوشنگ شیخ زین الدین را به عنوان مدیر عامل و عضو موظف هیأت مدیره شرکت لیزینگ خودروکار(سهامی عام) منصوب نمود.

متن کامل حکم به شرح ذیل می‌باشد:
حسب اختیارات حاصل از وکالتنامه شماره 84/5440 و باستناد به مفاد ماده 110 لایحه اصلاحی قسمتی از قانون تجارت، جنابعالی بعنوان نماینده شرکت ریخته گری آلومینیوم ایران خودرو در هیأت مدیره شرکت لیزینگ خودروکار بصورت مدیر عامل و عضو موظف منصوب می‌شوید.

امید است با اتکال به خدای سبحان و بعنوان امین این شرکت ضمن رعایت قوانین کشوری بویژه قانون تجارت و مقررات جاری شرکت و با استفاده از اختیارات حاصل از اساسنامه شرکت، همگام با سایر اعضای هیأت مدیره در انجام صحیح مسئولیت‌های محوله و اجرای سیاست‌های گروه ایران‌خودرو و اهداف شرکت مذکور موفق و موید باشید.

در مراسم معارفه، که روز شنبه مورخ 94/05/03 در شرکت لیزینگ خودروکار با حضور آقای مهندس باقری خوزانی عضو موظف هیأت مدیره  و جمعی از معاونین و مدیران شرکت گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو و اکثریت اعضاء هیات مدیره شرکت لیزینگ خودروکار برگزار گردید.

ابتدا آقای حسین زاده امام، مدیر عامل سابق از همکاری و مساعدت مدیران شرکت با ایشان در مدت تصدی این پست تشکر و قدردانی نمودند و برای آقای مهندس شیخ زین الدین در پست جدید آرزوی موفقیت و سرافرازی کردند.

در ادامه آقای مهندس باقری، ضمن سپاسگزاری از تلاش‌های مجدانه آقای حسین زاده امام  و آرزوی مزید توفیق خدمت برای ایشان، حکم آقای شیخ زین الدین  را به ایشان اهدا نمودند.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com