برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت شرکت فنرسازی خاور

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت فنرسازی خاور (سهامی عام) برای سال مالی منتهی به 1393/12/29 -بر اساس آگهی منتشره در سامانه کدال در تاریخ 1394/01/23 در خصوص دعوت به مجمع عمومی سالیانه- در روز یکشنبه تاریخ 1394/02/06 راس ساعت 15:00 با حضور 92 درصد سهامداران و هیات مدیره، بازرس قانونی و حسابرس مستقل و مدیران شرکت در محل سالن همایش شرکت محور سازان ایران خودرو به نشانی: تهران، کیلومتر 10 جاده مخصوص کرج برگزار گردید.

صورتهای مالی پس از قرائت گزارش بازرس قانونی و حسابرس مستقل و نیز گزارش فعالیت هیات مدیره مورد بررسی و نهایتاً به تصویب مجمع قرار گرفت و با توجه به گزارش مالی ارائه شده، سود تحقق یافته برای هر سهم در سال 1393، مبلغ 215 ریال بوده که مجمع با اکثریت آرا با تقسیم سود نقدی 215 ریالی به ازای هر سهم موافقت کرد.

مجمع ضمن سپاسگزاری و قدردانی از تلاش هیات مدیره و کلیه کارکنان شرکت نسبت به تحقق اهداف بودجه‌ای شرکت در سال 1394 تاکید نمود.

شایان ذکر است که موسسه حسابرسی رهیافت و همکاران و موسسه حسابرسی تدوین و همکاران به ترتیب به عنوان بازرس قانونی و حسابرس اصلی و علی‌البدل شرکت برای سال مالی 94 و همچنین روزنامه کثیرالانتشار دنیای اقتصاد جهت درج آگهی‌های شرکت انتخاب گردید.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com