برگزاری جشن میلاد کوثر و گرامیداشت مقام زن

جشن گرامیداشت میلاد با برکت حضرت فاطمه زهرا (س) و بزرگداشت روز زن، در راستای تجلیل از بانوان شاغل در شرکت گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو برگزار گردید.

در این مراسم جشن و سرور که با حضور جناب آقای مهندس جلالی مدیر عامل محترم شرکت، جناب آقای مهندس باقری عضو محترم هیئت مدیره شرکت و برخی از مدیران شرکت به همراه کلیه  بانوان همکار در سالن اجتماعات عمومی شرکت از  ساعت ۱۱ الی 13 برگزار گردید.

در این گردهمایی که همراه بود با برنامه های متنوع؛ ابتدا پس از اعلام برنامه آیاتی  چند از کلام الله مجید توسط  یکی از قاریان برجسته کشور تلاوت و سپس  توضیحات مختصری در خصوص نحوه اجرای مراسم توسط  مسئول واحد فرهنگی شرکت ارائه گردید.

در ادامه سخنرانی آقای مهندس باقری در خصوص روز تولد دخت نبی اکرم (ص) و تجلیل و قدردانی از تلاش‌ها و خدمات بانوان همکار ایراد گردید و نهایتا از بیانات استاد ارجمند جناب آقای طاهر رضی در خصوص مسائل خانواده و نقش زن در جامعه امروز و مطالب مرتبط و همچنین زندگی حضرت زهرا (س) استفاده گردید.

مسابقه حضوری به همت واحد فرهنگی شرکت برگزار و جوایزی به برندگان مسابقه تقدیم گردید. این جلسه با صرف ناهار به اتمام رسید.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com